search
Search
De VOOPOO Drag 3 startset is een krachtige e-sigaret die werkzaam is op twee externe 18650 batterijen. Deze batterijen worden niet meegeleverd bij aankoop van de startset. De batterij is op te laden met de USB-C kabel of een externe batterij oplader.
De krachtige mod heeft een maximaal uitgaand vermogen van 177W en kan worden ingesteld naar wens met de twee kleinere knoppen op de elektrische sigaret. De gegevens en instellingen zijn overzichtelijk weergeven op het OLED scherm aan de smalle zijde van de box mod.
VOOPOO TPP pod
De TPP pod van VOOPOO heeft plaats voor maximaal 2ml e-liquid en kan worden bijgevuld via de onderzijde van de tank. De VOOPOO TPP is een pod stijl clearomizer die beschikt over een 510-aansluiting. Dit geeft als voordeel dat u zelf de airflow kan bepalen middels de ring aan de onderzijde.
De coils die worden gebruikt in de pod zijn de TPP coils. Deze coils zijn verkrijgbaar in diverse weerstanden en zorgen voor een grote dampproductie en goede smaakbeleving. U kan zowel freebase als nicotine salt e-liquids gebruiken in combinatie met deze coils.
De TPP pod heeft een 810 driptip en is hiermee dus geschikt om te gebruiken voor direct to lung dampen. Met de magneetaansluiting klikt u de pod gemakkelijk weer terug op de 510 base.
TPP platform
Het vernieuwde TPP platform van VOOPOO maakt gebruik van de TPP coils. Deze coils zijn geoptimaliseerd om enkel gebruikt te worden in de TPP pod. De coils worden sneller warm en zullen hierdoor beter de smaak van een gekozen e-liquid kunnen afgeven.
De volgende VOOPOO e-sigaretten maken gebruik van het TPP platform:
Drag X Plus
Drag 3
Inhoud set
VOOPOO Drag 3 startset (1x)
VOOPOO TPP pod 2ml (1x)
TPP-DM1 coil (1x)
TPP-DM2 coil (1x)
USB-C kabel (1x)